Наші досягнення

Активну участь колектив закладу разом з дітьми брав у міському фестивалі "Веселий вулик" в номінації "Співуча бджілка" де представив свій досвід роботи і отримав перемогу та сертифікат:

Кожен рік діти дошкільного закладу приєднуються до участі Міжнародного заняття доброти!

Маленькі артисти нашого закладу є бажаними учасниками професійних свят у   І міській поліклініці, загальноосвітної школи №21.

Дошкільнята брали участь у всеукраїнському конкурсі «Обдарована дитина» в розділі вокалу та образотворчої діяльності,  отримали грамоти за участь.

Діти ДНЗ-ЦРД №36 "Джерельце" стали переможцями  обласного конкурсу малюнка, організованого МНС, міського конкурсу малюнку до Дню захисту дітей.

Вихованці є лауреатами та переможцями міських  творчих конкурсів, виставок: «Співанкова райдуга дитинства», «Пісенний вернісаж», «Музичний ярмарок», "Грація та пластика", "З Україною в серці", "Веселий м'яч" з елементами баскетболу. Вагомий внесок зроблено дітьми в проведення благодійної міської акції «Хай душі любові не бракує», яка проводилась під патронатом міського голови.

Дошкільний заклад постійно бере участь в урочистих заходах, присвячених  календарним та міськім святам. Тісно співпрацює з екологічним центром, будинком дитячої творчості, загальноосвітньою школою.

За результатами проведення ІІІ обласного ярмарку «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини - 2005» авторський колектив педагогів закладу нагороджений дипломом. На V обласній педагогічній виставці «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини - 2011» педагоги отримали грамоту за І місце у номінації «Актуальні педагогічні ідеї з проблем дошкільної освіти».

Згідно з наказом управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради № 655 від 31.12.2010 в дошкільному навчальному закладі №36 з 01.05.11 по 10.05.11 було проведено державну атестацію освітньої діяльності з метою вивчення стану організації та здійснення навчально-виховного процесу, рівня професійної майстерності керівних і педагогічних працівників, ефективності управління дошкільним навчальним закладом.

На підставі вивчених матеріалів державної атестаційної експертизи, результатів атестації, комісія пропонує вважати дошкільний навчальний заклад № 36 атестованим з відзнакою.