Натисни!
Ми вітаємо Вас у нашому садочку!

Наша адреса: 51940, Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське, бульвар Будівельників,57

Електронна адреса:   [email protected]

Комунальний заклад "Заклад дошкільної осівти (ясла-садок)  №36 "Джерельце"

ЗДО №36 "Джерельце" Кам'янської міської ради

(входить до комунальної власності міста)

Координацію, регулювання та контроль діяльності установи здійснює департамент з гуманітарних питань Кам'янської міської ради.

Очолює ЗДО №36 "Джерельце" з 2019 року Cотник Юлія Анатоліївна,  педагогічний стаж 31 рік.

КЗ ЗДО №36  "Джерельце" – це загальноосвітній заклад гуманітарно-естетичного напрямку роботи в якому функціонують 6 груп: 2 групи молодшого дошкільного віку, 1 група середнього дошкільного віку, 3 групи старшого дошкільного віку, в які зараховано 128 вихованців.

В садочку працюють 16 педагогів, з них: 1 практичний психолог; 1 музичний  керівник; 9 вихователів.

Навчання та спікування з дітьми здійснюється виключно українською мовою.

Умови розвитку, навчання та виховання дітей відповідають віковим та індивідуальним потребам дітей, що сприяє розкриттю їх природних нахилів, здібностей та розкриттю творчого потенціалу.

Зміст дошкільної освіти реалізується через організацію сучасного змістовного предметно - розвивального середовища в закладі, впровадження освітньо-виховних програм.