2 квітня весь світ відзначає День поширення інформації про аутизм.

Ріст і розвиток людей з аутизмом в атмосфері любові, прийняття і підтримки, підвищує їх шанси на кращу адаптацію до навколишнього світу.

Необхідно допомогти їм розкрити і використовувати всі свої можливості!

Шановні батьки!
Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну?
Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки. У Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.
Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну?
Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки. У новому відео (https://youtu.be/698AISIpi0Y) від Dovidka.info та МінРеінтеграції на YouТube-каналі SPRAVDI пояснюємо дітям, що обачність нині на першому місці. А також розповідаємо основні правила поведінки з вибуховими предметами.
Покажіть це відео вашим дітям та порадьте ознайомитись.

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію;
отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізації, якщо документ отриманий на непідконтрольній території;
встановлення контакту з дитиною, яку вивіз один із батьків за кордон;
• заповнення форми розшуку дитини або заявки на отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни;
інші питання, пов’язані з порушеннями прав людини.

Тут ви можете повідомити: • про дитину, яка загубилася; • про злочин, скоєний проти дитини; • якщо ви знайшли дитину без супроводу дорослих; • якщо вам відомі факти депортації дитини; • про примусову зміну громадянства та документів дитини; • про інші порушення прав дитини під час війни.

В режимі онлайн: 0800-50-17-20 (безкоштовно) 0567-22-29-40 (безкоштовно) 044-299-74-08 (для дзвінків із-за кордону) [email protected] В режимі офлайн під час особистого звернення: понеділок - четвер з 9:00-13:00, 13:45-18:00 п’ятниця з 9:00-13:00, 13:45-17:00, вихідні дні — субота, неділя Адреса: 01008, м. Київ, вул. Інститутська, 21/8 Адреса: 49000, м. Дніпро, вул. Старокозацька, 52, офіс, 136 Додатково надаємо консультації: через портал «Діти війни» — сайт: https://childrenofwar.gov.ua/

28 липня 2023 року -  День Української Державності!

Історія української державності – це не 30 років незалежності. І навіть не 100 років, як могло б здатися, якщо починати відлік від Української Народної Республіки, яка постала в 1917 році.

Українській державності – понад 1000 років.
У середньовічній Київській Русі вкорінені не тільки культурні, а й державні традиції українців.
З того часу походять деякі вагомі атрибути нашої держави сьогодні:
- знак тризуба, який став Державним гербом України,
- назва нашої грошової одиниці,
- прийняття християнства, яке стало найпоширенішим
віросповіданням на українських землях, зумовило нашу
включеність у європейську цивілізацію ще в Середні віки,
- навіть назва «Україна» вперше згадується в Іпатіївському
літописі в 1187 році,
- врешті Київ – політичний і культурний центр Київської Русі –
залишається політичним і культурним центром сучасної
України. І щоб відчути свою приналежність до спадку Київської
Русі, нам сьогодні не потрібно покидати меж ані своєї країни,